close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

اجرای کابینت

اجرای کابینت
پيوندهای روزانه

نگاهی به آشپزخانه های مختلف بیندازید! بی گمان اولین چیزی که در آن محوطه، نظر شما را به خود جلب خواهد نمود اجرای کابینت آشپزخانه است.همگی اذعان داریم که در اکثر آشپزخانه ها، قسمت زیادی از فضا به کابینت ها اختصاص داده می شود. در حقیقت با نصب کابینت ها و اختصاص دادن فضای زیادی به آنها، نوعی فضاسازی انجام می گیرد که بدین طریق می توان فضای مناسب و بیشتری جهت نگه داری سایر لوازم آشپزخانه ایجاد کرد. با توجه به این کاربرد و اهمیت آنها در دکوراسیون آشپزخانه، به نظر می رسد التفات خاصی نیز به طراحی این بخش از خانه مبذول بدارید.

طراحان دکور معتقدند که طراحی کابینت آشپزخانه نقش مهمی در دکوراسیون آن دارد . امروزه بنابر افزایش تقاضا، انواع و اقسام مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلف کابینت در بازار موجود است. اگر شما به عنوان یک خریدار، به مغازه های مرتبط با اجرای کابینت سری بزنید، بی شک به علت فراوانی گزینه های مورد انتخاب، سردر گم خواهید شد چه رنگی ؟ چه طرحی؟ چه مدلی ؟

آشپزخانه های امروزی دیگر تنها مکانی برای کارهای آشپزی نیستند. آشپزخانه امروزی اتاق نشیمن، اتاق بازی، دفتر کار، استراحتگاه ، اتاق غذاخوری و محل تبادل افکار است. برای تبدیل آشپزخانه به محیطی زنده و جاری از زندگی باید همه این کاربردها را در نظر گرفت.

برای طراحی آشپزخانه بیش از هر اتاق دیگری در خانه نیازمند دوراندیشی و آماده سازی هستید، چه بخواهید به دلیل خش افتادن سطوح کار دست به تعویض آنها و اقدام به خرید یک برند جدید بزنید و یا تصمیم به تغییر مدل آشپزخانه تان داشته باشید و یا تنها قسمتی از کابینتها را عوض کنید اجرای آشپزخانه باید بگونه ای باشد که اولویتها و نیازهای شما را در برگیرد. هماهنگی بین راحتی، تاثیرگذاری و زیبایی راز یک آشپزخانه کامل است.پس آشپزخانه ای را با اجرای کابینت خلق کنید که بهترین امکانات را برای زندگی شما به ارمغان آورد.

[ دوشنبه 8 آبان 1396 ] [ 14:22 ] [ اجرای کابینت ] [13 بازدید]
.: Weblog Themes By pichak :.

درباره وبلاگ

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 4
بازدید دیروز : 0
هفته گذشته : 4
ماه گذشته : 6
سال گذشته : 134
کل بازدید : 188
کل مطالب : 3
نظرات : 0
امکانات وب